Videa z Nizozemí

V tomto článku najdete několik zajímavých videí z Nizozemska. Na těchto stránkách je sice spousta článků, fotek, map, ale my si myslíme, že z ničeho si neuděláte tak dobrou představu o této nádherné zemi, jako právě z videí. Teprve když uvidíte dané místo v pohybu, tak teprve něco pocítíte z jeho atmosféry a zároveň uvidíte nezkresleně, jak to zde tedy vypadá. Prozatím jsme pro vás vybrali jenom několik videí, pokud znáte lepší, tak se s námi o ně můžete podělit odkazem v komentářích.

Poznejte Nizozemí (délka 2:30) – Stručné ale velmi pěkné a obsáhlé video, které vám ukáže zajímavá místa a to jak města tak kousek idylické krajiny, stejně jako lidi a věci typické pro tuto zemi.

 

Amsterdam (délka 16:24) – Pěkné a dlouhé video, které vás seznámí s největším Nizozemským městem Amsterdamem. Jelikož je video delší, tak nahlédnete opravdu do mnoha zajímavých míst.

 

Rotterdam (délka 2:23) – Krátké video, které vám představí Rotterdam. Je to město, které charakterizuje jeho přístav a proto je hodně moderní a otevřené.

 

Nizozemské pobřeží (délka 3:34) – Pěkné video, které vám ukáže kromě města i kus přírody a to Nizozemské pobřeží. I to je poměrně zajímavé ať už se jedná o studené písčité pláže a nebo de facto rušné silnici pro lodě.

 

Slideshow Nizozemska (délka 3:41) – Pěkné video sestavené z mnoha nádherných fotek Nizozemska, které jsou mezi sebou pěkně prostřídány.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist